Informace

Pokud máte zájem o tetování, domluvíme se buď telefonicky na čísle 734 273 328 anebo například prostřednictvím stránek Facebook .

Cena
Cena je velmi individuální. Záleží na velikosti a složitosti motivu, nebo třeba i na tom jak často se v salónu potkáváme.
Minimální cena tetování je 1500 CZK. Zhruba lze říct že hodinová sazba se pohybuje mezi 1000 až 1500 CZK.

Jak probíhá příprava motivu
Probereme o jaký druh tetování máte zájem a zda Vám mohu ve vašich představách vyjít vstříc. Tetování Vám připravím na míru podle vašich požadavků. Nekopíruji práce ostatních tatérů, maximálně mohu využít podobný motiv budete-li na něm trvat.
Přepracování starého tetování má své limity, proto Vás mohu odmítnout budete-li chtít předělat staré tetování, aby výsledek nebyl ještě horší než původní tetování.
Po složení zálohy na termín a tzv. skicovné ve výši 1500 CZK vybereme volný termín a já začnu pracovat na návrhu. Poté Vám předložím první hrubou skicu nebo i více návrhů, na základě připomínek z Vaší strany návrh dokončím do finální podoby. Zpravidla několik dní před termínem.

Časem budou přibývat volné originální motivy z mé volné tvorby. Budu jedině rád vyberete-li si přímo takový motiv.

Záloha
Záloha činí 1500 CZK. Slouží jako závazek vůči domluvenému termínu a přípravě návrhu.
Zálohu skládáte buď hotově oproti podpisu anebo zašlete na můj účet, kdy Vám po připsání platby pošlu mail s  potvrzením. Záloha je vratná, o její vracení je však nutno požádat nejpozději 72 hodin před smluveným termínem, případný návrh tetování zůstává v mém duševním vlastnictví tj. Nelze si jej nechat vytetovat u jiného tatéra, ani s ním jakkoliv nakládat bez mého předchozího svolení.
Změna termínu je možná opět nejdříve nejdříve 72 hodin před smluveným termínem.
Nedostavíte-li se na předem domluvený termín Záloha propadá a nelze žádat její vrácení.
Záloha je po dokončení tetování odečtena od konečné ceny tetování.

Záruka
Může se stát že Vám během hojení vypadne trocha barvy, anebo že plocha nebude konzistentně vyplněna. Není třeba panikařit, na tyto případy poskytuji záruku opravy zdarma. Poškodíte li mechanicky čerstvé tetování mechanicky (poměrně častý jev) je třeba opravu zaplatit, to se vztahuje i na přemazané tetování anebo jiné nedodržení instrukcí jak se chovat k novému tetování.
Záruka na stálost barvy se nevztahuje na problematické plochy jako jsou třeba dlaně, klouby ruky apod. Kde je vypadávání barvy naprosto normální jev a zákazník při tomto požadavku bere riziko na sebe.